FOTOGRAF ZDENĚK FIAMOLI

CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

 

Základní cena za fotografování svatby v rozsahu pěti hodin - 5.990Kč

Každá další hodina navíc - 1.000Kč 

Cena obsahuje dopravu do 20km, každý další 6Kč/km

 

Přejete si celodenní reportáž z Vaší svatby nebo Vám stačí fotografování v základním rozsahu pěti hodin? Rád Vám vyjdu vstříc, přesně podle Vašeho přání. Žádné omezující a nepřehledné Balíčky, kde platíte i to, oč nemáte zájem! Platíte pouze dobu, po kterou jsem přítomen na Vaší svatbě. Pokud máte svatbu mimo hlavní sezonu, nebo ve všední den, můžeme se domluvit i na kratší době fotografování. Pro podrobnější informace o svatebním focení mě prosím kontaktujte.

Fotografie dostáváte v digitální podobě uložené na DVD jak ve vysokém rozlišení pro dokonalý tisk, tak optimalizované pro užití na internetu. Samozřejmostí je u fotografií pokročilý postproces a retuš. V ceně je rovněž slideshow s nejlepšími fotografiemi podbarvené Vaší oblíbenou hudbou.

Budete si přát fotografie vytisknout nebo zhotovit  luxusní exkluzivní fotoknihu? Jednoduše si můžete tyto služby přiobjednat. Při osobní schůzce domluvíme veškeré podrobnosti, tak aby uchování Vašich vzpomínek na svatební den bylo dokonalé a přesně podle Vašich představ

 

 

 

 

CENÍK PORTRÉTNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

  

SET I - 490Kč více informací zde

SET II -790Kč více informací zde

SET III - 1.190Kč více informací zde

SET IV - 1.790Kč více informací zde

 

Nevybrali jste si žádný ze čtyř setů nebo máte specifické požadavky? Kontaktujte mě prosím, rád Vám sestavím individuální nabídku.